poniedziałek, 27 stycznia 2020

Szczegóły obozowe na 1 turnus w Kudowie " Jagusia"

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, a my już planujemy zajęcia i formy spędzania czasu na obozie. W sumie wszystko jest już zaplanowane ale trzeba to logistycznie i sensownie poukładać aby było przyjemnie i aktywnie.
No to do szczegółów:
Planowany wyjazd i miejsce zbiórki:
Sobota 8.02.2020 parking między aquaparkiem a Kauflandem godzina 10:00.
Na miejscu zbiorę oryginały kart i zgód i ewentualne kwoty na karnety ( dzieci mega mieć także te pieniądze przy sobie i kupować samodzielnie).
Na parkingu szukajcie klubowego busika :) Kto nie widział lub nie miał okazji jechać to ten na zdjęciu:

Przyjeżdżamy na obiadek, na wstępie regulaminy, rozpakowanie się w pokojach, zapoznanie grupy ( szybko nam pójdzie ), zapoznanie z ośrodkiem itp. Spacer po Kudowie, skorzystamy z basenu przed kolacją. Po kolacji zajęcia w sali sportowej i wieczorna integracja.
Niedziela rano: po śniadaniu jedziemy na stok do Zieleńca- osoby uczące się trafiają do najlepszej szkółki ASN a osoby jeżdżące na zjazdy z opiekunem. Na stoku zawsze mamy gorącą herbatkę i coś do zjedzenia. Wracamy na obiadek. Po obiedzie chwilka odpoczynku a potem na pływalnie i saunę. po kolacji sala i zajęcia wieczorne. Wieczorem chętne osoby mogą pójść z opiekunem do Kościoła ( jest bezpośrednio przy ośrodku). Taki plan dnia utrzymujemy do środy, w środę po Zieleńcu zdajemy sprzęt i żegnamy się ze stokiem. Środowy wieczór kończymy tradycyjnie w Cudova Bistro na Pizza Party :)
W czwartek po śniadaniu pakujemy się, ogarniamy pokoje i szykujemy się do wyjazdu.  W drodze do Wrocławia czeka nas jeszcze jedna niespodzianka :)

Planowany powrót do Wrocławia ok 16:00
Miejsce odbioru dzieci- tak jak przy starcie- parking przy Kauflandzie
telefon 24h do kierownika- 535850308 Marek Dębski
Numer obozu w Kuratorium  6812/DOL/2020-Z

RACHUNKI ZA OBÓZ- jeśli ktoś dostaje zwrot z miejsca pracy, proszę o naszykowanie treści i danych na kogo ma być wystawiony rachunek za obóz i podanie kierownikowi w dniu wyjazdu. Rachunek będzie do odbioru z dzieckiem :)


Share:

Copyright © KLUB SPORTOWY WKS GYMSPORT | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com