niedziela, 2 kwietnia 2017

Relacja z treningu Nordic Walking na Wysoki Kamień

Wczoraj odbył się nasz trening Nordic Walking w Izerach. Grupka 17 osób z Wrocławia a także ze Strzegomia i Mirska razem w pocie czoła ( bynajmniej nie od wymagającej trasy lecz temperatury) zdobyła Wysoki Kamień.
 Dodatkowo po zmianie trasy zaszliśmy na kopalnie kwarcu

 by finalnie zakończyć marsz na polanie w Jakuszycach. Aura sprawiła nam bardzo ogromną niespodziankę. Śniegu na trasie dobre 30 cm ( powyżej 900mnpm), a temperatura powierza od 15-18 stopni. Widoki oszałamiające, Szrenica, Śnieżka, Jested mieliśmy na wyciągnięcie ręki. 
Trasa zakończyła się na długości 13,44km ale w warunkach śniegowych można było odczuć zdrowe zmęczenie. Smaczny jabłecznik na Wysokim Kamieniu, i tace obfitości w biathlonowej restauracji naładowały pozytywnie bateryjki.

 Słońce opaliło nas tak, jakbyśmy byli na Malediwach z Ewą Chodakowską :)
Najlepsze w tym wszystkim, to fakt, że pierwszy raz pojawiły się osoby z poza grupy trenującej z nami we Wrocławiu----> Pozdrowienia i podziękowania dla Mirska i Strzegomia za wspólny marsz i spędzony czas. Mam nadzieje, że nie będzie to nasz jedyny wspólny wypad.

Tymczasem nie śpimy i planujemy kolejny wyjazd treningowy z kijami.
22 kwietnia będziemy ponownie po równo 3 latach zdobywać czeskiego Pradziada. Jest to ostatni wyjazd treningowy przed.......
No właśnie........

Szczegóły już wkrótce :)

Share:

Copyright © KLUB SPORTOWY WKS GYMSPORT | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com