niedziela, 13 grudnia 2015

Nordic Walking Wrocław zdobywa Biskupią Kopę !

W dniu wczorajszym udaliśmy się do Jarnołtówka.  Praktycznie z centralnego punktu w tej miejscowości odchodzi w kierunku Biskupiej Kopy kilka szlaków. W pierwszym planie mieliśmy dobyć szczyt idąc szlakiem czerwonym, jednak pogoda była dla nas łaskawa i po namowach Gosi ( przede wszystkim) zmieniliśmy trasę na dłuższą i poszliśmy szlakiem żółtym. Po drodze żółtym szlakiem mijaliśmy piekiełko- bardzo ciekawe skałki:) Po około 5 km dotarliśmy do schroniska Pod Biskupią Kopą. Temperatura była nieadekwatna do pory roku bo 12 grudnia było ok 10 stopni na plusie, czyściutkie niebieskie niebo i pełne słońce. Po chwil odpoczynku w schronisku ruszyliśmy dalej w stronę szczytu tym razem szlakiem czerwonym. Po dotarciu weszliśmy na wieże, z której widoki w dniu wczorajszym były niesamowite. Cała ekipa kijkarzy z Wrocławia zrobiła pamiątkową fotkę przed wieżą i ruszliśmy dalej na wyczekany i zasłużony obiadek- zupę czosnkową w Zlatych Horach. Z Biskupiej Kopy ruszyliśmy zielonym szlakiem. Serpentyna w bukowym lesie była wspaniałym tłem na jesienne fotografie. 
Podsumowując, przeszliśmy 11,3 km. Udział wzięło komplet osób czyli 18 aktywnych Nordic Walkingowców z Wrocławia i okolic. Było wspaniale i ostatni wyjazd w 2015 uznajemy za mega udany- co dobrze wróży na wyjazdy w 2016 roku !!
Fotografie jak zawsze w większej ilości na faceboku na naszym profilu, który można polubić klikając LIKE w ramce po prawej stronie :)
Przy okazji gratuluje raz jeszcze pani Eli, która jako pierwsza z nas zdobyła odznakę Korony Sudetów :)
 Do zobaczenia już 16 stycznia na kolejnym treningu Nordic Walking !!!

Share:

Copyright © KLUB SPORTOWY WKS GYMSPORT | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com