czwartek, 22 stycznia 2015

Ostatni pełny "obozodzień" za nami...

Dziś dzionek w Świeradowie minął pod znakiem innych aktywności. Nie było porannego biegania ze względu na nie sprzyjającą aurę, ale juz po śniadaniu rozegraliśmy turniej Piłkarzykowy.
Do turnieju przystąpiły 4 zespoły:
1- Tymek & Bartek
2- Julek & Max
3 Kuba & Dominik
4 Michał & Mateusz

Rywalizacja i zacięta walka czasem przenosiła się w małe realia- ale obyło się bez przykrych incydentów. Bo gdy gra się o największa Pizze i w dodatku z najlepszej świeradowskiej pizzerii- to wiadomo że będzie ostro.

W ostatecznej klasyfikacji Zwyciężyli JULEK I MAX - wielkie gratulacje, małą pizze zgarnęli Kuba i Dominik. Pozostałe zespoły wygrali nagrody pocieszenia.


W dalszej części dnia zwiedzaliśmy dom zdrojowy- do którego nie było nam po drodze odkąd tu przyjechaliśmy. Po obiedzie udaliśmy się do aquaparku aby zrelaksować się po wcześniejszych dniach. Po kolacji odbyło się ognisko na którym piekliśmy kiełbaski i wieczorne gry na ośrodku dziś królował tenis stołowy:)


Jutro ostatni dzień. Według zapowiedzi zaczynamy rozruchem 5 km, następnie trening, pakowanie, ostatnie wyjście do Centrum i około godziny 15-15:30 wyjeżdżamy do Wrocławia.


Share:

Copyright © KLUB SPORTOWY WKS GYMSPORT | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com