sobota, 6 kwietnia 2024

Umowy- rozpoczęcie oraz zakończenie treningów w klubie

 

Informuje, i będę przypominać co jakiś czas o zasadach panujących w klubie. Dosyć prężnie się rozwijamy.  Jeśli tylko pojawia się wolna sala- od razu otwieramy nowe sekcje. To wszystko generuje duży " RUCH" w klubie wśród uczestników.

Jakiś czas temu doszliśmy z zarządem do wniosku, że z szacunku wzajemnego traktujemy nasze umowy słowne jako ważne. Nie prowadzimy w klubie umów długoterminowych, rocznych, semestralnych itp jak to ma miejsce w innych klubach. Nie chcemy trzymać nikogo na siłę- bo nie na tym to polega. Uczestnicy mają się czuć dobrze, swobodnie i z wzajemnym szacunkiem podchodzić do spraw treningowych. Zostało ustalone, że proces naborowe jest otwarty w trybie ciągłym- pod warunkiem że w sekcjach są miejsca. A okres wypowiedzenia czyli rezygnacji odbywa się od kolejnego miesiąca. Czyli chęć rezygnacji pojawiła się 20 stycznia to do końca stycznia uczęszczam ( lub nie) na zajęcia a od lutego jestem wykreślony.

W związku z tym, że już dawno przełamaliśmy barierę 100 uczestników, weszliśmy w fantastyczny system SPORTBM- I teraz zarządzanie szeroko rozumiane stało się łatwiejsze. Od tej pory system generuje opłaty, wiadomości, przypomnienia itp. Oczywiście taki system jest płatny co stanowi kolejny koszt dla klubu, ale koszt systemu jest zdecydowanie niższy niż czas potrzebny przykładowo na analizę wpłat za składki członkowskie lub informowanie o meczach, treningach itp. 


Nie chcemy wprowadzać UMÓW papierowych. Mamy tylko niezbędne zgody na uczestnictwo- i chcemy aby tak pozostało.

Zwracamy się z prośbą aby przestrzegać terminów!! To na prawdę nie jest trudne a powoduje że obydwie strony czują się szanowane.

Share:

Copyright © KLUB SPORTOWY WKS GYMSPORT | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com