sobota, 12 grudnia 2020

Udany start naszych zawodników na Igrzyskach Dzieci "Sumo z Mikołajem" w Krotoszynie

 12 grudnia reprezentacja klubu udała się na nasze pierwsze zawody. Wiek naszych zawodników nie pozwala startować nam w zawodach wyższej rangi- jednak już dziś udowodniliśmy, że potencjał jest. A gdy przyjdzie czas na puchary i mistrzostwa Polski- będziemy z pewnością gotowi! 

Z powodów pandemicznych na zawody pojechała bardzo okrojona reprezentacja w składzie:

- Jan B.

-Kuba J.

-Franciszek L.

- Karol G.

- Konstanty B.

Zdobyliśmy wszystkie możliwe miejsca, medale i puchar.  Walki prowadzone były wg kategorii wiekowej i wagowej.  Dziś nie było przegranych- wszyscy zwyciężyli nie patrząc na zajęte miejsce. Każdy z zawodników zameldował się na podium a klasyfikacja końcowa naszego klubu wyglada następująco:

1 miejsce - Franciszek

2 miejsce - Konstanty

3 miejsca zajęli: Karol G., Jan B.- najmłodszy uczestnik naszej reprezentacji , Kuba J.

Wszyscy zawodnicy pokazali się z najlepszej strony. Walki były bardzo emocjonujące a przeciwnicy wymagający o czym przekonali się niektórzy z nas gdy zostali wypchani za tawarę. Każdy z naszych chłopców walczył w innej kategorii wiekowej od 22 kg do 44kg oraz w innych kategorii wiekowej. 

Dziękuje za zaproszenie klubowi TAR Rozum z Krotoszyna oraz PZ Sumo.

Korzystając z okazji chciałbym poinformować, że klub WKS GYMSPORT w roku 2021 będzie organizował Mistrzostwa Przedszkolaków i dzieci klas 1-3 właśnie we Wrocławiu !!! 

Już nie możemy się doczekać tego wspaniałego sportowego wydarzenia. Share:

Copyright © KLUB SPORTOWY WKS GYMSPORT | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com